Dr Schär

Juba üle 30 aasta on Schär pühendunud väljakutsele ühendada gluteenivaba dieet ja maitsev toit. Hommikusöögist õhtusöögini – kõik gluteenivabalt ja te ei tunne millestki puudust.

www.schaer.com


 

Peak's Free From

Peak’s Free From on tegutsenud erinevate brändide all juba aastast 1702 ning on siiani turu liider gluteenivaba tatrajahu tootmises, varustades järjest laieneva sertifitseeritud tooraine valikuga ka paljusid teisi brände.

Kõik Peak’s Free From tooted on gluteenivabad, kuid enamasti vabad ka kõigist teistest enamtuntud allergeenidest. Kõigil toodetel on pakendil selge märgistus konkreetsete allergeenide välistusest.

Valikust leiab väga kvaliteetsed teraviljatooted - jahud, helbed, pasta, näkileivad, hommikusöögid jpm põnevat. Tegeleme pideva arendustööga ning toome turule ainult väga kõrge kvaliteediga väärtust loovaid tooteid.
Leia meid suurematest hästivarustatud kauplustest.

Semper

Maitsvate roogade nautimine on üks elu luksustest! Semper on olnud Põhjamaades üle 20 aasta juhtiv gluteenivaba kaubamärk. Meie retseptiks on suurepärane maitse koos rohkete valikutega, mis on omakorda rikastatud hea annusega rootsilikkusest.

Semperi tootevalik hõlmab laia valikut leibu, hommikusöögihelbeid, pastat, küpsiseid, magusaid ja soolaseid suupisteid ning erinevaid jahusegusid toiduvalmistamiseks ja küpsetamiseks.

Sa väärid, et su eu oleks hea ja gluteenivaba – Semper muudab selle nauditavaks!

Ela täisväärtuslikku elu – vabana gluteenist!