Juhatuse üldaadress
juhatus@tsoliaakia.ee

*teie e-kirjadele vastatakse 10 tööpäeva jooksul

Aive Antson
juhatuse liige
kaubandusettevõtete kontaktisik
kodulehe haldus
tel +372 551 8448
aive@tsoliaakia.ee

Anne Muldme
juhatuse liige
uued partnerlussuhted
tel +372 514 2224
anne@tsoliaakia.ee

Anni Adamson
juhatuse liige
anni@tsoliaakia.ee

Kaja Schumann
juhatuse liige
lasteasutuste ja KOV kontaktisik
konverents-messide kontaktisik
kaja@tsoliaakia.ee

Signe Keerd
juhatuse liige
arstide ja haiglate kontaktisik
tel +372 518 8902
signe@tsoliaakia.ee

 

Tugimeeskond:

Ädu Igris Schumann
sekretär
info@tsoliaakia.ee

Sigrit Keerd
turundusjuht
tel +372 524 0094
sigrit.keerd@tsoliaakia.ee

Katre Trofimov
kommunikatsioon ja meedia
tel +372 518 8904

katre@tsoliaakia.ee

Viimati uuendatud: 08.11.2021