Juhatuse üldaadress
juhatus@tsoliaakia.ee

*teie e-kirjadele vastatakse 10 tööpäeva jooksul

Aive Antson
juhatuse esimees
kaubanduse, nõustamise ja koolituse valdkond
tel +372 551 8448
aive@tsoliaakia.ee

Sigrit Keerd
juhatuse aseesimees
turunduse ja kommunikatsiooni valdkond
tel +372 524 0094
sigrit.keerd@tsoliaakia.ee

Küllike Põlma
juhatuse liige
toitumisnõustamise valdkond
tel + 372 5555 4596
kyllike.polma@tsoliaakia.ee

Riina Allikas
juhatuse liige
suvelaager
riina.allikas@tsoliaakia.ee

Elisabeth Rooväli
juhatuse liige
turunduse ja kommunikatsiooni valdkond
elisabeth.roovali@tsoliaakia.ee

 

Tugimeeskond:

Ädu Igris Schumann
sekretär
info@tsoliaakia.ee

Gerti Roosinupp
personalijuht
tel + 372 5347 4741
gerti.roosinupp@tsoliaakia.ee

Katre Trofimov
gluteenivaba kaubamärk ja välissuhted
tel +372 518 8904

katre@tsoliaakia.ee

Signe Keerd
tervishoiuvaldkond
tel +372 518 8902
signe@tsoliaakia.ee

 

Viimati uuendatud: 30.01.2023