Eesti Tsöliaakia Selts

Eelregistreerimisega nõustamiskabineti aadress
Toompuiestee 10, Tallinn (Eesti Puuetega Inimeste Koda)

Juriidiline aadress
Salu 11, 79514 Rapla
tel +372 551 8448
info@tsoliaakia.ee
SWIFT kood/BIC HABAEE2X
registrikood 80030400
arvelduskonto Swedbank IBAN EE142200001120243241

Alates 1.07.2016 on ETS kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja.

Seltsi liikmelisuse info

Kirjuta meile

Üldinfo
info@tsoliaakia.ee

Juhatus
juhatus@tsoliaakia.ee

Aive Antson
juhatuse esimees
kaubanduskettide ja maaletoojate kontaktisik, kodulehe haldus
tel +372 551 8448
aive@tsoliaakia.ee

Katre Trofimov
juhatuse liige, gluteenivaba tootmise ja kaubamärgi kontaktisik,
kodulehe ja facebooki haldus
tel +372 518 8904
katre@tsoliaakia.ee

Kaja Schumann
juhatuse liige, lasteasutuste toitlustus, infopäev-messide kontaktisik
kaja@tsoliaakia.ee

Signe Keerd
juhatuse liige, arstide kontaktisik, kaubanduskettide ja maaletoojate kontaktisik
tel +372 518 8902
signe@tsoliaakia.ee

Anni Adamson
juhatuse liige, gluteenivaba tootmise ja kaubamärgi kontaktisik
anni@tsoliaakia.ee

Välissuhted

Aive Antson
välissuhete projektijuht
aive@tsoliaakia.ee

Katre Trofimov
välissuhete töörühma liige
katre@tsoliaakia.ee

Elina Poll-Riives
välissuhete töörühma liige

Toitlustusasutuste töörühm

Katre Trofimov
TAS-töörühma projektijuht
katre@tsoliaakia.ee

Töörühma liikmed:
Aive Antson, Signe Keerd, Marget Merman, Anni Adamson, Kätlin Talumaa