Eesti Tsöliaakia Selts

Eelregistreerimisega nõustamiskabineti aadress
Toompuiestee 10, Tallinn (Eesti Puuetega Inimeste Koda)

Juriidiline aadress
Salu 11, 79514 Rapla
tel +372 551 8448
info@tsoliaakia.ee
SWIFT kood/BIC HABAEE2X
registrikood 80030400
arvelduskonto Swedbank IBAN EE142200001120243241

Alates 1.07.2016 on ETS kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja.

Seltsi liikmelisuse info

Kirjuta meile

Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega

Üldinfo
Sigrit Keerd
sekretär-nõustaja
info@tsoliaakia.ee

Juhatus
juhatus@tsoliaakia.ee

Aive Antson
juhatuse esimees
maaletoojate kontaktisik, kodulehe haldus
tel +372 551 8448
aive@tsoliaakia.ee

Katre Trofimov
juhatuse liige
gluteenivaba kaubamärgi kontaktisik, kodulehe ja facebooki haldus
tel +372 518 8904
katre@tsoliaakia.ee

Kaja Schumann
juhatuse liige
lasteasutuste toitlustus, infopäev-messide kontaktisik
kaja@tsoliaakia.ee

Signe Keerd
juhatuse liige
arstide kontaktisik, kaubandusettevõtete kontaktisik
tel +372 518 8902
signe@tsoliaakia.ee

Anni Adamson
juhatuse liige, gluteenivaba tootmise kontaktisik
anni@tsoliaakia.ee

Välissuhted

Aive Antson
välissuhete projektijuht
aive@tsoliaakia.ee

Katre Trofimov
välissuhete töörühma liige
katre@tsoliaakia.ee

Elina Poll-Riives
välissuhete töörühma liige

Sigrit Keerd
välissuhete töörühma liige

Anni Adamson
välissuhete töörühma liige

HoReCa töörühm

Katre Trofimov
HoReCa töörühma projektijuht
katre@tsoliaakia.ee

Töörühma kontakt
horeca@tsoliaakia.ee

Töörühma liikmed:
Aive Antson, Signe Keerd, Marget Merman, Anni Adamson, Kätlin Talumaa