Avaldatud: 14 aprill, 2022

Parim gluteenivaba tegija 2021

Parima gluteenivabu tooteid müüva kaupluseketi tiitli võitis ka sel aastal Prisma Peremarketid AS. Samuti sai gluteenivabu tooteid müüva kodupoe tiitli Prisma ketti kuuluv Mustika Prisma. Sinuteek tervisepood napsas endale parima gluteenivabu tooteid müüva e-poe tiitli. Parim eestimaine gluteenivaba toode oli Saaremaa Köögi MÖNUS sarja gluteenivaba kaneelirull ning parimaks välismaiseks tooteks valiti taaskord Dr.Schär sarja gluteenivabad jahud. Viiendat korda järjest võitis parima gluteenivaba söögikoha tiitli Telliskivis asuv Kivi Paber Käärid ning aasta 2021 parim gluteenivaba uustulnuk oli Paiaristis asuv Alexela tankla, kes üllatas eelmisel aastal esimese Eesti tanklana gluteenivaba burgeriga.

Juba viiendat korda viidi läbi Eesti Tsöliaakia Seltsi poolt korraldatud konkurss „Parim Gluteenivaba Tegija“. Antud konkurssi raames on võimalik kõikidel inimestel esitada nominente ning hääletada enda lemmik gluteenivabade tegijate poolt.

Sel aastal oli avatud ka uus kategooria, milleks oli Parim Gluteenivaba Uustulnuk 2021, kuhu alla said inimesed esitada ükskõik millisesse kategooriasse kuuluvat poeketti, toitlustajat või toodet. Eesmärk oli leida tegija, kelle turule saabumise üle olid inimesed kõige õnnelikumad.

 

Prisma Peremarket AS  pälvis „Parim gluteenivabu tooteid müüv kauplustekett 2021“ tiitli. Parim gluteenivabu tooteid müüv kauplusekett jäi tarbijatele silma laia ning hea gluteenivaba sortimendi, toodete hea leitavuse ning selge ja eristuva märgistussüsteemi poolest. Samuti sai endale Prisma ka „Parim gluteenivabu tooteid müüv kodupood 2021“ auhinna. Rahvas soovis esile tuua just Mustika keskuses asuvat Prisma Peremarketit.

 

Parim gluteenivabu tooteid müüv e-pood 2021 on www.sinuteek.ee .Tarbijad kiidavad 2021 aastal uue tegijana turule tulnud gluteenivabu ning muid tervisetooteid müüvat e-poodi.

 

Uue tegijana turule tulnud Saaremaa Köögi toodetesari MÖNUS suutis rahva südamed võita ning „Parim eestimaine gluteenivaba toode 2021“ tiitli sai omale Saaremaa Köök MÖNUS gluteenivaba kaneelirull. Tarbijad kiidavad väga toote maitset ning seda kui pehme gluteenivaba kaneelirull on. Samuti toovad nad välja, et tegemist on esimese värske gluteenivaba kaneelirulliga poelettidel ning tegemist on tootega, mida on väga mugav üksikult pakendamise tõttu tee peale kaasa haarata.

 

„Parim välismaine gluteenivaba toode 2021“ on Dr Schär sarja gluteenivabad jahud. Tarbijad kiidavad jahutoodete küpsetusomadusi ning nende kasutamise lihtsust ja töökindlust. Tänu Schäri jahudele on alati poelettidel gluteenivaba jahuvalik olemas.

 

„Parim gluteenivaba toitlustaja 2021“ tiitli pälvis endale juba viiendat korda järjest Restoran Kivi Paber Käärid (KPK). Tarbijad kiidavad jätkuvalt Eesti ainsat 100% gluteenivaba toidukohta.

 

„Parim gluteenivaba uustulnuk 2021“ tiitli võitis omale pika eduga Paiaristi Alexela tankla. Tarbijad valisid antud tankla oma lemmik gluteenivabaks uustulnukaks, kuna nad tulid esimese tanklana turule gluteenivaba burgeriga. Tegemist on väga maitsva ja pehme gluteenivaba burgeriga.

 

Aitäh kõikidele tegijatele, kes annavad oma panuse gluteenivabasse maailma!

Arhiiv