Avaldatud: 27 september, 2022

Eesti Tsöliaakia Seltsi lastealaager

Eesti Tsöliaakia Selts korraldas sel aastal esimese lastelaagri, mis toimus 01 – 05. August 2022 Lääne-Harju Kultuurikeskuse Klooga majas. Laagri päevad oli sisustatud erinevate põnevate tegevustega: kunstitund Klooga järve ääres, klaasvitraazi töötuba, lisaks õppiti Suukooli loengus kuidas õigesti hambaid pesta, Trikiti töötoas õpiti hüppenööriga tegema põnevaid trikke ning tehti mürtsu ja kärtsu koos Viktoriga “Teeme keemiat” töötoas.

Õhtuti vaatasid kõik koos filme ning toimusid ka filmiviktoriinid, kus iga osaleja sai väikese üllatuse. Viimasel õhtul tegid lapsed laagri lõpetamiseks küpsisetorti ning organiseeriti disko ehtsa diskopalli ja maitsva jäätisega. Terve laagri vältel hoidis ilmataat kõiki väga ja kinkis osalistele suurepärased ilmad. Kõik said käia Klooga rannas vee ääres mängimas ning julgemad ka ujumas.
Osaliste kõhu eest hoolitses kokatädi Tiina, kes on ka varasemalt käinud seltsi suvelaagris ja koosolekul seltsi rahvast toitlustamas.

Lisaks aitasid meid suurepärased sponsorid: Raisio – Elovena kaerahelbed, Oribalt/Sinuteek– Schär -leivad, saiad, butterkekse küpsised, Fette Croccanti näkisaiad ja Salinise soolakringlid. Premium Brands OÜ– My Snack hernesnäkid juustuga. LTT AS – Fit Smoothie batoonid. Remedyway – Toortatratangud, toortatramanna, Õhitud toortatar( popcorn). Kaupmees– Bezgluten šokolaadiküpsised.

tooted sponsoritelt

Tooted sponsoritelt

“Täname veelkord kõiki lapsi osalemise, vanemaid usalduse, sponsoreid abi eest ning seltsi vabatahtliku Signet, kes oli meile alati toeks oma heade mõtete ja julgustava sõnaga.”
Laagri juhendajad Merle ja Kaja.

Arhiiv