Avaldatud: 14 juuni, 2016

Gluteenivaba restorani Kivi.Paber.Käärid käima tõmmata aidanud toitumisnõustaja Robert Nool on avanud Tallinnas tervisetoodete poe ORGANICS.
Poes on lai valik gluteenivaba märgisega tooteid, mida mujalt ei leia ning, mis on garanteeritult puhtad tsöliaakiahaigetele. Maitsvad gluteenivabad pastakastmed Inglismaa firmalt Meridian, Doves Farm jahud (nt. tumeda leiva jahu), hommikuhelbed (paisutatud riis kakaoga) ja imehead küpsised mida on suurepärane kasutada toorjuustukoogi põhjaks. Lisaks on poes saadaval ka Inglismaal toodetud gluteenivaba märgisega gluteenivaba õlut.

ORGANICS pood asub Tallinnas aadressil Pärnu mnt.30.
E- R 10:00-19:00
L- P suletud

www.organics.ee/

Oma viimases intervjuus Mychef veebiportaalile rääkis Robert:
„Olen ca 5 aastat korraldanud veebipõhiseid kehakaalu langetamise ja tervise parandamise kursusi gruppidele. Annan alati muu hulgas soovitusi kindlate toiduainete, vahel ka vastavalt vajadusele toidulisandite tarbimiseks. Eestis puudus koht, kust kõiki neid mugavalt ja üheselt saaks, mistõttu oli mul missioonitunne luua üks kohake, kust saab kvaliteetset sööki, jooki, toidulisandeid ning kõige olulisemana head nõu nende juurde.
Sellest sündisidki Organics.ee ja Organics öko- ja tervisepood. Muide Pärnu mnt 30 asuva Organics poe osas on visioon algusest peale olnud ka toitlustust ja nädalavahetusel mõnusat sotsiaalset melu pakkuda ning nüüd ongi asi selleni jõudmas, et paari nädala jooksul hakkame kvaliteetkohvi ja -teed, smuutisid, värskelt pressitud mahlasid ja kergemat kõhutäidet nende kõrvale pakkuma. Peale seda lisame tervisliku Whole Foods’liku ökobufee, kus külastaja saab kiiresti toitva, maitsva ja tervisliku salatikarbi oma eelistustele vastavalt kokku panna ning selle kaasa võtta või meie juures süüa.“

Arhiiv