Avaldatud: 28 november, 2021

9.–11. juulil toimus seltsi suvelaager Saaremaal. Reede õhtul võttis bussijuht Marek meie seltsi liikmeid Balti Jaama juurest oma bussi peale ja hilisõhtuks jõuti Saaremaale, Kipi-Koovile. Ööbimiseks oli kasutada nii kämpingud kui ka  majades olevad toad. Kui ööbimiskohad said üle vaadatud, ootas liikmeid ees  rikkalikult kaetud õhtusöögilaud.

Laupäeval sõideti peale  hommikusööki tutvuma loode Saaremaal olevate huvitavate paikadega. Selleks oli bussis kaasas giid, kes jagas infot ja rääkis huvitavaid lugusid kohtadest, mida külastati.

Liikmed said  meres supelda ja laupäeva õhtul toimus ka traditsiooniline viktoriin, mille nutikad küsimused koostas seltsi kauaaegne liige Riina Allikas. Seekord jagati auhindu rohkem kui tavaliselt, sest iga õige vastuse eest sai auhinna. Õhtu lõppes diskoga, mida vedas diskoriks olnud Daniel. Pidu kestis poole ööni ja seal said tantsu vihtuda kõik, nii nooremad kui ka  vanemad suvepäevalised.

Pühapäeval peale hommikusööki tehti ühispilt  ning sõideti tagasi mandrile.

Tänavused suvepäevad erinesid eelnevatest sellepoolest, et meie toitlustamisega tegeles kokk Tiina. Suvepäevaliste ainsaks mureks oli kõik see hea ja parem ära süüa, mis lauale oli pandud. Ja mis kõige tähtsam, kõik toidud olid gluteenivabad!

Teine suur erinevus eelnevatega oli see, et oli rohkelt aega niisama olemiseks ja mitte midagi tegemiseks. Tänapäeva kiire elutempo juures on selline võimalus suureks luksuseks. 😊

Suvelaagris osales üle 40 seltsi liikme ning tagasisides toodi välja, et ööbimiskoht oli väga tore ning kõik oli „käe-jala“ juures. Kiideti ka giidi, kes huvitavalt kohalikke lugusid rääkis.

Suvelaagri traditsioon kestab seltsis alates 1998. aastast ning see on üks oodatumaid seltsi üritusi, kus saab puhata ja lõõgastuda, niisama juttu ajada.

 

Suur tänu Panzanile, Elovenale, Semperile, Schärile Ja Saaremaa Coopile, kes aitasid meil katta toidulauda oma toodetega.

Suur tänu ka kõikidele osalejatele ning kõige suurem tänu korraldajale Signe Keerdile!

 

Foto: Daniel Muldia

 

Arhiiv