Avaldatud: 28 aprill, 2024

Sigrit Keerd viis läbi 21. aprillil koolituse sotsiaalmeediast, kus osalesid Kätlin Talumaa, Kaja Schumann, Riin Jõgi, Aive Antson, Helena Järvis ja Raine Siimuste.

Pooleteise tunni jooksul räägiti lähemalt turundusest, et kuidas leida uusi kliente, kasvatada veebilehe aktiivsust, hoida püsikliente ja mõista, et see on pikaajaline protsess, tulemust ei näe üleöö.

Saime teada, millised on top viis postitust Facebookis ja Instagramis, mida näiteks silmas pidada reelside loomisel, mis pealkirjad kaasavad inimesi, kuidas läbi viia loosimänge ja planeerida postitusi, kuidas jälgida tulemusi ja ise kaasa aidata postituste levimisele.

Lisaks viis läbi S. Keerd FBi tehnilise poole koolituse Helena Järvisele ja Riin Jõgile, et nad teaksid, kus kohas saab näiteks postitusi planeerida, kuidas teha ühiseid postitusi FBi ja Instagrami, millist reklaami valida, kus jälgida statistikat, et näha levikut, kaasatust, linkidele klikkimisi jne.

Need koolitused olid väga vajalikud meie meeskonnale, et mõistaksime paremini sotsiaalmeedias toimuvat ja oleksime kursis sealsete arengutega.

Arhiiv