Avaldatud: 15 august, 2021

Elu hoiab meid tänapäeval pidevalt rakkes ning me ei mõtle just sageli mikroelementidele või hommikusöögi toiteväärtusele. Samas aitab Saksamaa Lüübeki Ülikooli teadlaste sõnul süsivesikurikas hommikusöök meil olulisi otsuseid teha. Uuringud on näidanud, et inimesed, kes söövad hommikusöögiks rohkelt helbeid ning teisi süsivesikurikkaid toiduaineid, teevad vähema tõenäosusega järeleandmisi. Nad on enesekindlamad ega aktsepteeri nii lihtsalt tingimusi, mis neile ei sobi. Seega tasub meeles pidada, et kui soovime end oluliste otsuste tegemisel kindlamana tunda, tuleb hommikusöögiks võtta paras ports süsivesikuid, näiteks Nestle Corn Flakes või Nestle Corn Flakes Honey helbeid, mis annavad päeva alguseks rohkelt energiat. Suvel maitsevad need kõige paremini hooajaliste puuviljade ja külma piimaga – võid kindel olla, et keegi ei suuda sellisele hommikusöögile vastu panna!

Nestle Corn Flakes helbed on:

✓ ülikrõbedad

✓ valmistatud sõmerast maisijahust

✓ rikastatud 5 eri vitamiiniga: riboflaviin (B2), niatsiin (B3), vitamiin B6, foolhape (B9), pantoteenhape (B5)

✓ saadaval kahes versioonis

✓ saanud Euroopa litsentsi gluteenivaba-märgistuse kasutamiseks

 

Kas teadsid… ?

Maisihelbed on kõige populaarsemad hommikusöögihelbed, mis valmistatud röstitud maisihelvestest. Üldiselt serveeritakse neid kas külma või sooja piimaga, jogurti või isegi mahlaga. Igaüks leiab endale sobiva viisi.

Kui sul on aga kiire ning sa ei leia kausitäieks helvesteks aega, on meil sulle Corn Flakes hommikusöögihelveste batoon! Samad head maisihelbed on nüüd lihtsalt täiesti uues kuldses helvestebatooni kuues! Võid võtta selle kaasa tööle, nädalavahetuse väljasõidule, kooli või kuhu iganes. Nestle hommikusöögihelveste batoon on kiire ja toitainerikas gluteenivaba lahendus kogu perele. Kuid ole ettevaatlik, selle krõbedus võib sõltuvust tekitada!

Uus Nestle Corn Flakes hommikusöögihelvest batoon on viimaks kohal!

KAS TEADSID…?

Ööpäeva jooksul meie ainevahetus aeglustub ning tegutseb kõige aeglasemalt just öösel. Seepärast on hommikusöök äärmiselt oluline, et kehale pärast öist paastu taas jõudu sisse puhuda ning ainevahetusele uueks päevaks hoogu anda.

Alusta päeva Nestléga!

#NestléCornFlakes #Gluteenivaba #Alustapäevanestléga

Arhiiv