Avaldatud: 25 veebruar, 2024

ETSi koolitusvaldkond on suurim, sest siin tegutsesid siiani 8 inimest. Nende seas on nii koolitajad kui koolituse koordinaatorid. Valdkonda juhib koolitusjuht. 

ETSi koolitajaks läbi sisekoolituse

Uute koolitajate väljaõppeks rakendame sisekoolituse süsteemi. Sisekoolitused toimuvad väljundipõhise õppekava alusel. Sisekoolituste läbiviijate „käe all“ õpitakse teooriat ja lahendatakse praktilisi ülesandeid. Õppes on tähtsal kohal oma kogemuse jagamine ja sellest õppimine. Koolitusel tutvustatakse ka täiskasvanute õppe põhimõtteid. Koolitus lõpeb eksamiga.

Seekordne sisekoolitus oli seltsis juba kolmas ja koolitajateks olid Aive Antson ning Küllike Põlma. Koolitus oli mõeldud toitlustusasutuste toitlustustiimide koolitajate väljaõppeks. 

18. veebruaril toimus eksam, kus tuli end proovile panna lasteasutuste kokkade koolitamisel. Lasteasutuste kokkasid „mängisid“ meie vabatahtlikud. Kõik 4 uut koolitajat läbisid eksami edukalt ning said ETSi koolitaja tunnistuse. 

Palju õnne uutele koolitajatele!

Meie meeskonnaga liituvad Keiu Org, Annely Püttsepp, Liina Lüütsep ja Triinu Arras. Sisekoolituse läbiviijad tõdesid, et kõik neli uut koolitajat olid eksamiks valmistunud põhjalikult. Nad on hea esinemisoskusega ning valdavad tsöliaakia, gluteenivaba toidu ja ristsaastumise vältimise teemasid täielikult. Annely ja Liina asuvad lasteasutuste koolitustiime koolitama juba veebruari lõpus ning neid saab kuulama tulla ka Leivafestivali seminarile!

 

Pildil:

  1. Sisekoolituse koolitatavad
  2. ETSi uus koolitaja Keiu Org.

Arhiiv