Avaldatud: 5 juuli, 2019

Sel kevadel pöördus meie poole Tallinna Majanduskoolis e-turundust õppinud Riin, kelle sooviks oli tulla Eesti Tsöliaakia Seltsi praktikale. Oleme väga rõõmsad, et jäime talle silma, kui huvitav praktikakoht ja usume, et saime pakkuda talle huvitavat tööd.

Riin ise kommenteerib oma praktikakogemust järgmiselt:

Mida andis sulle praktika vabaühenduses?
Ma ei ole kuulunud vabaühendusse, seega oli huvitav seestpoolt näha, kuidas toimub ühe MTÜ tegevus. Lisaks mõistsin, et vabaühendusel on võimalik organiseeritud ja järjepideva tegutsemisega ka oma põhitöö kõrvalt ühiskonna teadlikkuse tõstmiseks palju ära teha.

Miks valisid just Eesti Tsöliaakia Seltsi?
Kuna olen toitumisnõustamist õppinud, soovisin turunduspraktikat teha kohas, kus saaks toitumisalaseid teadmisi rakendada. Tsöliaakia Selts jäi silma aktiivse tegutsemisega: loodud on põhjalik tsöliaakiaalast informatsiooni koondav koduleht ja ka Facebookis jagatakse regulaarselt kasulikku ning tõenduspõhist teavet. Mulle oli sümpaatne pühendunud ja südamega lähenemine.

Miks soovitad teistel meie juurde praktikale tulla?
Seltsi liikmed on abivalmid ja avatud meelega ning tulevad ideedega hästi kaasa, muutes praktika loominguliselt mõnusaks protsessiks 🙂

Arhiiv