Avaldatud: 4 detsember, 2021

Eesti Tsöliaakia Seltsi loodi sel aastal 3 täiesti uut vabatahtliku ametikohta. Positsioonid täitusid kiiresti ning oma vabatahtliku teekonda alustasid meie enda seltsi liikmed.

Aive Treiman
gluteenivaba sortimendi jaekaubanduse koordinaator

Aive suhtleb gluteenivaba sortimendi teemal meie kaubanduskettidega ning temaga saab kontakti aadressil aive.treiman@tsoliaakia.ee

Enda kohta ütleb ta: “Sain tsöliaakia diagnoosi juulis 2015, enne seda otsisin oma terviseprobleemidele lahendust umbes 2 aastat. 2016. aastast kuni siiani olen olnud Eesti Tsöliaakia Seltsi liige. Nüüd aga alustasin vabatahtliku tööga ning selle aasta augustist olen gluteenivaba sortimendi jaekaubanduse koordinaator. Olen juba praegu saanud palju kogemusi ja ka üllatusi oma ülesandeid täites. Mulle meeldib seda tööd teha ja soovin seltsi liikmete jaoks kasulik olla.

***
Kätlin Talumaa
gluteenivaba sortimendi hulgikaubanduse koordinaator

“Olen töötanud 20 aastat hulgikaubanduses nii jae- kui ka HoReCa sektori müügiesindajana. Eesti Tsöliaakia Seltsis olen tegutsenud 3 aastat HoReCa töörühma liikme ja koolitajana. Alates selle aasta augustist ka hulgikaubanduse sortimendi koordinaatorina. Varasemalt vabatahtlikuna panustamine on andnud mulle juurde palju kogemusi. Olen leidnud palju uusi sõpru ja tuttavaid ning saanud tegutseda ja kaasa rääkida erinevates projektides. Vabatahtlikuna tegutsemine on olnud suur rõõm teha seda, mida armastan ning seeläbi aidata teisi ja ka oma lähedasi. ”

Kätlin suhtleb gluteenivabade toodete maaletoojatega ning talle saab kirjutada aadressil katlin@tsoliaakia.ee

****
Karin Sindonen
gluteenivaba sortimendi e-kaubanduse koordinaator

Karin on meie sortimendi koordinaatoritest kõige uuem seltsi liige.
Enda kohta ütleb ta tutvustuseks: “Hetkel olen lapsehoolduspuhkusel ja praegu läheb energia ühe pea kaheaastase neiu ning just koolilapseks saanud poisi kasvatamisele. Enne pikemale puhkusele suundumist olen töötanud eelkõige koolituste korraldamise valdkonnas. Vabal ajal meeldib käia tantsuringis, lugeda kriminulle, küpsetada kooke ja käia kinos. ”

“Sellele konkreetsele vabatahtliku ametikohale kandideerisin sellepärast, et soovisin ise saada rohkem teadmisi ja informatsiooni gluteenivabade toodete osas. Olen alati mõelnud, et tahaks olla mingis organisatsioonis vabatahtlik ning kui mu ellu tuli lapse tsöliaakia diagnoos, siis tuli tõdemine, et olengi leidnud selle kogukonna, kelle heaks toimetada. Esimesed nädalad sortimendi koordinaatori rollis on läinud kiirelt ja toimekalt ning loodan, et e-poodidel on huvi meiega koostööd teha.”

Kariniga saab kontakti karin.sindonen@tsoliaakia.ee

 

Arhiiv