Avaldatud: 22 veebruar, 2022

18.detsembril toimus seltsi liikmetele esimest korda ajaloos virtuaalne jõulupidu. Vaatamata sellele, et meil ei olnud võimalik kohtuda silmast-silma, oli tegemist ühe meeleoluka üritusega. Eelnevalt oli kõikidele liikmetele päkapiku kontorist välja saadetud sponsorite kingipakid koos ETSi juubeliaasta kingitusega. Kodudes istuti pidulikult ehitud jõulukuuskede ja kaetud jõululaudade ääres.

 

Jõulupeol jagus tegevust nii suurtele kui väikestele lastele ja parimaid ootasid ka auhinnad. Kahoot keskkonnas viidi läbi EST jõuluviktoriin, mille esikolmik sai kingituseks gluteenivabade toodetega paki. Auhinnalised kohad said Kätlin T. (6304 punkti), Markus A. (5987 punkti) Ja Karin S. (5714 punkti). Kahoot keskkonnas saime veel teada kes on kunagi elus kirjutanud kirja jõuluvanale, mis on tema päkapiku nimi ja mida tähendavad tema jaoks jõulud.

 

Külas käisid Jõulumemm ja Jõulutaat, kellel oli rääkida mitmeid põnevaid lugusid. Jõulupeolised said neile ka omalt poolt esitada eelnevalt ettevalmistatud luuletusi. Jõulumemm tegi osalejatele ka põneva Euroopa Liidu teemalise vanasõnade arvamise võistluse, mis tegi nalja paljudele.

 

Inimeste tagasiside ühisele meeleolukale virtuaalpeole oli kohapeal äärmiselt positiivne ning leiti, et ka sellisel viisil on võimalik mõnusalt koos aega veeta.

Arhiiv