Avaldatud: 12 detsember, 2020

 

„Sooviksime väga jagada ja samas tunnustada neid inimesi, kes märkavad ja arvestavad lapsega, kes kõike süüa ei saa. Esimene suur sündmus, peale tsöliaakia diagnoosi saamist, oli meie Laural Tähetarga eelkooli lõpupidu. Õpetaja võttis ühendust ja uuris, kust osta lapsele sobilik koogitükk, et ka tema saaks lõpetamisel kooki süüa. See oli väga südamlik ja ka laps hindas seda väga.

On ka väga palju sünnipäevadel käimist olnud, kus laps ikka ja jälle näitab oma rõõmu, kui keegi on temaga arvestanud – olgu selleks siis koogi asemel pakutav pulgakomm või jäätis. Siis tegelikult annab see lapsele väga palju juurde. Eriliselt tooks välja ka sünnipäeva, kus lapsevanem tellis eraldi 2 torti. Üks tavaline ja teine gluteeni-ja laktoosivaba.

Kõige enam oleme aga tänulikud Spordiklubi Idablokki meeskonnale, kes arvestavad alati ka Lauraga. Tänu neile saanud Laura osa võtta laagritest, tuues talle vajadusel iga päev eraldi poest süüa. Helistades ja uurides, kas ikka tohib seda ja teist. Siin ka pilt, kus parasjagu oli laager Soomes ja lõpetuseks söödi pitsat ning Laurat üllatati oma pitsaga.

Raili & Laura.“

 

Arhiiv