Avaldatud: 21 juuni, 2023

Lisaks tavakauplustele müüakse gluteenivabu tooteid ka e-kaubandusettevõtetes. E-kaubandusest toidukaupade tellimine muutub iga aastaga üha populaarsemaks ja pakub head vaheldust kiire elurütmiga tarbijatele. Gluteenivabu tooteid igal pool ei müüdagi ja eriti just maapiirkondade inimestel on hea võimalus kasutada e-poe võimalusi.

34 gluteenivabu tooteid pakkuvat e-poodi

Eesti Tsöliaakia Selts on kaardistanud ära gluteenivabu tooteid müüvad e-poed ja neid on hetkeseisuga teada 34. Nende seas on nii suurte jaekettide poolt pakutavad võimalused e-kaubanduse vahendusel tooteid tellida (nt Selver, Prisma, Rimi jt) kui ka vaid e-kaubandusele orienteeritud ettevõtteid (nt Livin.ee).

E-poed pakuvad väga head sortimenti

Seltsi kaubandusvaldkonna vabatahtlikud Aive Antson ja Aive Treiman tõdevad, et e-poed pakuvad väga head gluteenivabade toodete sortimenti, siit on võimalik osta kõiki olulisi gluteenivabu tooteid – leiba, saia, müslit, küpsiseid, jahusid jm. E-kaubanduse sortimendi koordinaator Aive Treiman soovitab kindlasti kasutada ka Eugesta.ee ja Sinuteek.ee poolt pakutavaid seltsi liikmetele pakutavaid sooduskoode. E-kaubandusettevõtted pakuvad sageli ka allahindluseid ning korraldavad kampaaniaid ning seltsi liikmetele saadetakse soodustuste kohta regulaarselt infot seltsi listi.

Gluteenivabu tooteid müüvate e-poodide nimekiri on siin:

https://tsoliaakia.ee/gluteenivabalt/gluteenivabade-toodete-muuk/e-kaubandus/

 

E-kaubanduse koordinaatoriga saab ühendust:

aive.treiman@tsoliaakia.ee

Arhiiv