Avaldatud: 15 aprill, 2020

KAUPMEES & KO AS impordib Eestisse MOILASE ja Bezgluteni gluteenivabu tooteid.

15 aastat tegutsenud Bezgluten on Poola turuliider gluteenivabade toodete valmistamisel. Ettevõte toodab ainult gluteenivabu tooteid ja kogu tootmisprotsessi vältel alates toorainest kuni valmistooteni järgitakse kõige kõrgemaid nõudmisi toidu puhtusele ja kvaliteedile. Bezgluteni meeskond kasutab uusi tehnoloogiaid ja loob innovaatilisi retsepte, et gluteenist põhjustatud haigused ei takistaks inimestel nautida mitmekülgset menüüd, tunda ennast hästi ja elada normaalset elu. Kaupmehe maaletoodavate Bezgluteni toodete valikust leiad erinevat tüüpi leivad-saiad, ciabatta ja hamburgerikuklid, tortiljad, hommikuhelbed, küpsised-vahvlid, muffinid ja näkileivad.

MOILAS on Soome üks suurimaid pagaritööstusi ja gluteenivabade pagaritoodete turuliider. Gluteenivabade toodete turul alustati juba 1985, olles selles segmendis üks esimesi Soomes. Kaupmees toob maale valikut Moilase külmutatud gluteenivabu pagaritooteid – leiba, kukleid, pirukaid, pitsapõhjasid. Külmutamine tagab toodete värskuse ja välistab lisaainete kasutamise vajalikkuse. Tooted külmutatakse kohe ahjust tulnuna pärast kiiret jahutamist. See võimaldab tootel säilitada optimaalse värskuse nii tarnimise kui ka kogu kõlblikkusaja jooksul.

Nii MOILASE kui Bezgluteni tooteid saab täna osta nende ladudest. Loodame, et mõne aja pärast on tooted müügil ka erinevates kauplustes. Samuti varustatakse Eesti erinevaid hotelle ja spaasid.

Seoses eriolukorraga riigis on Kaupmehe müügisaalid ajutiselt avatud kõigile soovijatele (ka neile, kellel Kaupmehe kliendikaart puudub). Seega kõik gluteenivaba dieedi pidajad on odatud Kaupmehe ladusesse oma toidutagavarasid täiendama. Kaupmehe laod asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Jõhvis ja Narvas. Täpse sortimendiga saab tutvuda siin: Kaupmees_Moilas-ja-Bezgluten-sortimendi-nimekiri_2020_03.

 

Arhiiv