Avaldatud: 26 detsember, 2022

2022. aastal võtsime ühendust Eesti gluteenivabade toodete tootjatega ning gluteenivabu tooteid müüvate kaubandusettevõtetega, et koondada info gluteenivabade toodete kataloogi. Kataloog ilmub vaid elektroonilisel kujul.

Vaid gluteenivaba tähisega tooted

Kataloogis on esindatud vaid need tooted, millel on peal kiri gluteenivaba või millel on lisagarantii tähisena gluteenivaba toidu kaubamärk. Kokku on kataloogis 26 ettevõtte info. Kataloogis on neli osa: hulgikaubandus, e-kaubandus, jaeketid ja tootjad. Lisaks oli tootjatel ja kaubandusettevõtetel võimalus oma tooteid kataloogis reklaamida.

Tänu tegijatele

Kataloogi koostamine ja kujundus oli suur töö ning sisendit kogusid gluteenivaba tootmise valdkonnajuht Katre Trofimov, e-kaubanduse sortimendi koordinaator Karin Sindonen, jaekaubanduse sortimendi koordinaator Aive Treimann ning hulgikaubanduse sortimendi koordinaator Kätlin Talumaa. Kataloogi koostamisega tegeles turundusjuht Sigrit Keerd ning kujundamisel aitas meid disainiagentuur Vestmint Pro OÜ.

Loodame, et kõikidele huvilistele on antud kataloog abiks gluteenivabade toodete leidmiseks! Mine uudista kataloogi siin – https://tsoliaakia.ee/gluteenivabalt/gluteenivabad-tooted-kataloog/

Juhime tähelepanu, et kataloogis Oribalt OÜ alla on sattunud vale toodete nimekiri, nende õige nimekirjaga saate tutvuda siin. 

 

Arhiiv