Avaldatud: 2 veebruar, 2018

Eesti Tsöliaakia Selts palus esmakordselt tsöliaakiahaigetel ja gluteeni mitte tarbivatel inimestel teada anda oma lemmikkauplustest Eestis ning välja tuua ka eelistuse põhjused.

Kõige enam mainiti Mustamäe Prismat, mis toodi välja kui pood, kus on parim gluteenivabade (GV) toodete märgistus ja sortiment.
Kõige mugavamaks peeti seda, et külmlettides asuvad GV tooted ühes kohas ja kappidel on suured kirjad vastavate tähistega – see teeb poeskäigu mugavaks ja kiireks.

Enim toodi kirjades välja Prisma kaupluseketti, põhjuseks hea kauba paigutus, märgistus ja sortiment.

Priileiba kiideti kui poodi, kus saab alati osta maitsvaid sooje pirukaid ja väga erinevaid soolaseid ja magusaid küpsetisi. Lisaks on need kõik ka tervislikud ja sobilikud diabeetikutele. Nende sortiment on omanäoline ja piisab vaid soovi avaldamisest, kui juba ongi soovitu müügil.

TUNNUSTUS

1. Eesti Tsöliaakia Selts tunnustab Mustamäe Prisma kauplust laialdase gluteenivabade toodete sortimendi, nende hea väljapaneku ning selge hinnainfo eest 2017. aastal!

2. Eesti Tsöliaakia Selts tunnustab AS-i Prisma Peremarket suurima gluteenivabade toodete sortimendi, nende loogilise väljapaneku ja selge märgistuse eest 2017. aastal!

3. Eesti Tsöliaakia Selts tunnustab OÜ-d Priileib omanäoliste, maitsvate ja tervislike gluteenivabade toodete eest 2017. aastal!

 

   

   

 

Arhiiv