Avaldatud: 2 november, 2020

Sügisesel üldkoosolekul valiti seltsile uus juhatus. Kandideerijaid oli kokku 6, kellede seast valiti juhatusse eelmisest juhatuse koosseisust jätkama nende viimaselt ühiselt fotolt (vasakult poolt vaadatuna) Aive Antson, Kaja Schumann, Katre Trofimov ja Signe Keerd. Täiesti uue juhatuse liikmena osutus valituks Anne Muldme.

Anne astus Eesti Tsöliaakia Seltsi liikmeks 2020. aasta alguses ja omab isiklikku kokkupuudet tsöliaakia diagnoosiga pereringis. Igapäevaselt turvalise toidu ja lähedaste heaoluga tegeledes on Anne näinud, kuidas teadlikkus ja õige toitumine toob südamerahu ja täisväärtusliku elu. Oma põhitöös on Anne turundus- ja kommunikatsioonijuht ning tegeleb teadlikkuse tõstmisega kõrghariduse vallas. Eesti Tsöliaakia Seltsi juhatuses plaanib Anne läbi oma kogemuste ja oskuste anda panuse, et tsöliaakiaalane teadlikkus Eestis oleks kõrgem ning gluteenivaba elu oleks ladusam.

Uue juhatuse esimene koosolek on novembris, kus valitakse juhatuse esimees ja pannakse paika tegevusvaldkonnad, mis töölõiguga keegi tegelema hakkab. Seega uue juhatuse töökorrast kuulete täpsemalt tulevikus.

Jõudu ja jaksu uuele juhatusele!

Arhiiv