Avaldatud: 18 detsember, 2023

13. detsembril kinnitas Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatus uue, juba teise koosseisu ning ka meie selts on sellesse koosseisu kinnitatud. Lisaks meile on uue koosseisu liikmed veel Eesti Puuetega Inimeste Koda, Eesti Hemofiiliaühing, Eesti Psoriaasiliit, Eesti Põletikulise Soolehaiguse Selts, Insuldipatsientide Selts, Läänemaa Vähiühing ja Eesti Reumaliit. 

Olime esindatud ka eelmise koosseisu patsiendinõukoja töös  ning esitasime taotluse uue koosseisu, kuna soovime olla rohkem kaasatud patsientide õiguste eest seismisel. Patsient on haiglale võrdväärne koostööpartner ja soovime, et tema arvamuste ja ettepanekutega arvestatakse. Haigla teenused patsiendile peavad olema teda kaasavad ning patsiendikesksed alates tema haigla uksest sisseastumisega kuni  haiglast lahkumiseni. Meile on väga oluline, et haiglas saaksid ka gluteenivaba toitu vajavad patsiendid probleemideta süüa. Loodame, et läbi meie teadmiste ja kogemuste saavutab PERH võimalikud parimad lahendused, et haigla keskkond muutub patsiendisõbralikuks (nii füüsiline kui vaimne keskkond).

Soovime olla kaasatud haigla üritustesse ning koostöösse, et oleksime teadlikud ja kutsutud olulisematesse (koolitus)üritustesse, tudengitega tegevustesse, personali koolitama tsöliaakia teemal ning arengukavade koostamisse.

Arhiiv