Osalesime brändisaadiku koolitusel
Avaldatud: 15 aprill, 2025
ETSi vabatahtlikud on aktiivsed koolitustel osalejad ning igal aastal püütakse ka seltsi sisse osta mõni vajalik koolitus. Sellel aastal osalesime brändisaadiku koolitusel, sest soovime ETSi paremini esindada ning saada teadlikumaks, kuidas seda veelgi teadlikumalt teha. Koolitajaks oli Signe Ventsel, kes oli meile juba eelnevalt silma jäänud mõjusa ja professionaalsena.
Bränding algab julgusest
Saime teada, mis on bränding ja miks sellega peab teadlikumalt tegelema. Saime teada, millised on brändisaadikute tüübid ning kuidas neid seltsi töösse „rakendada“. Lisaks käsitlesime ka kõneisiku rolliga seonduvat. Õppisime, kuidas organisatsiooni brändisaadikuna suurendada organisatsiooni tuntust ning kuidas saada julgeks brändisaadikuks. Tegime ka rühmatööd, kus kaardistasime ära, milline on ETSi ideaalne kõneisik.
Aitäh Signe Ventselile
Jäime brändisaadiku koolitusega väga rahule, sest saime koolituselt kinnitust sellele, mida oleme hästi teinud ja lisaks hulganisti häid nippe edasitegutsemiseks. Signe hindas ka meie kodulehte ja sotsiaalmeedia kontot ning andis meile häid soovitusi edaspidiseks. Samuti koostas ta meile näidistegevuskava brändisaadikutena tegutsemisel. Signe Ventsel on koolitajana särav ja toetav, hea suhtleja ning arutelu juhtija.
Lõpetuseks toome ära kaks Signe mõjusat mõtet: „Aega on, kui fookus on paigas“ ja „Julgetel inimestel on alati rohkem võimalusi“.